kontakt prijava

Ivica Dorotić

Zapovjednik

Časnik I klase

Član je DVD-a Botinec od 1987. godine. Dužnost člana Upravnog odbora preuzeo je 1996. godine. Od 2005. do 2009. godine obnašao je dužnost dozapovjednika, a od 2000. do 2011. godine dužnost domara. 2013. Godine ponovno preuzima dužnost dozapovjednika. Dobitnik je mnogih vatrogasnih priznanja, i spomenice za 10, 20 i 30 godina rada.

Ivan Dorotić

Dozapovjednik

Vatrogasac I klase

Član je DVD-a Botinec od 2001. godine. Dužnost dozapovjednika preuzeo je 2017. godine. Dobitnik je spomenice za 10 godina rada, te bročane i srebrne plamenice.

Marko Tanček

Dozapovjednik

Vatrogasni dočasnik

Član je DVD-a Botinec od 2007. godine. Od 2017. godine preuzima dužnost dozapovjednika Društva. Dobitnik je brončane medalje.

Stjepan Stašević

Tajnik zapovjedništva

Vatrogasac I klase

Član je DVD-a Botinec od 2017. godine. Od 2017. godine preuzima dužnost tajnika zapovjedništva Društva.

Damir Lenardić

Predsjednik povjerentva za mladež

Vatrogasni časnik I klase

Član je DVD-a od 1976. godine. Tijekom godina obavljao je brojne dužnosti u vatrogasnoj organizaciji poput dozapovjednika, zapovjednika, člana upravnog odbora, tajnika Vatrogasnog saveza općine Novi Zagreb. Dobitnik je mnogih vatrogasnih priznanja poput spomenice za 10, 20, 30 i 40 godina rada, brončane,srebrne i zlatne plamenice, te brončane i srebrne medalje.

Dragan Brdarić

Spremištar

Vatrogasac I klase

Član je DVD-a Botinec od 2013. godine. Dobitnik je brončane plamenice i brončane medalje. Od 2021. godine preuzima dužnost spremištara.